Våre avdelinger

Våre Avdelinger

KONTAKTDETALJER MARKED - AVDELINGSVIS

 

AVDELING

ADRESSE

TELEFON

MAIL

 

Norsk Stål Hovedkontor

Nye Vakåsvei 80
Postboks 123
1378 Nesbru
Marked

+47 66 84 28 00

 

firmapost@norskstaal.no
Elektronisk faktura:  skanlev@norskstaal.no

Kart

Norsk Stål Agder

 

Birkedalsveien 65
4640 Søgne
Marked/Skjære- og Brennesenter

+47 66 84 28 00

agderh@norskstaal.no

ba@norskstaal.no

Kart

Norsk Stål Akershus

Svennerudvegen 34
2016 Frogner
Marked

+47 66 84 28 00

akershus@norskstaal.no

Kart

Norsk Stål Bergen

Laksevågneset 12
5160 Laksevåg
Marked

+47 66 84 28 00

bergen@norskstaal.no

Kart

Norsk Stål Bodø

Terminalveien 10
Postboks 280
8001 Bodø
Marked

+47 66 84 28 00

bodo@norskstaal.no

Kart

Norsk Stål Brumunddal

Jemtlandsveien 1
Postboks 333
2381 Brumunddal
Marked

+47 66 84 28 00

brumunddal@norskstaal.no

Kart

Norsk Stål Fredrikstad

Habornveien 60
1630 Fredrikstad
Marked

+47 66 84 28 00

sarpsborg@norskstaal.no

Kart

Norsk Stål Horten
-Lager (HIP)

Horten Industripark
Nedre vei 8
3183 Horten

+47 66 84 28 00

 

Kart

Norsk Stål Rogaland

Orstadvegen 126
4353 Klepp Stasjon
Marked

+47 66 84 28 00

rogaland@norskstaal.no

Kart

Norsk Stål Stavanger

Våre Avdelinger   Vi har flyttet!

NY Besøksadresse:
Lagerveien 24 - Forus
4033 Stavanger
Postadresse:
Postboks 1614 -Kjelvene
4093 Stavanger
Marked

+47 66 84 28 00

stavanger@norskstaal.no

Kart

Norsk Stål Trondheim

Transittgaten 6
7042 Trondheim
Marked og driftskontor

+47 66 84 28 00

trondheim@norskstaal.no

Kart

Norsk Stål Ulsteinvik

Stålhaugen 9
6065 Ulsteinvik
Marked

+47 66 84 28 00

ulsteinvik@norskstaal.no

Kart

Norsk Stål Vestfold

Elveveien 8
3255 Larvik
Marked

Ringdalskogen 126
3270 Larvik
Marked

+47 66 84 28 00

 

vestfold@norskstaal.no

 

vestfold@norskstaal.no

Kart

 

Kart

Norsk Stål Harstad

Margr.Jørg.vei 1B
9480 Harstad
Marked

+47 66 84 28 00

markedharstad@norskstaal.no

Kart

Norsk Stål Haugesund

Industrigaten 14
Postboks 514
5501 Haugesund
Marked

+47 66 84 28 00

haugesund@norskstaal.no

Kart