Våre Avdelinger

Våre Avdelinger

KONTAKTDETALJER MARKED - AVDELINGSVIS

 

AVDELING

ADRESSE

TELEFON

MAIL

 

Norsk Stål Hovedkontor

Nye Vakåsvei 80
Postboks 123
1378 Nesbru
Marked

+47 45 50 16 00

 

firmapost@norskstaal.no

Elektronisk faktura:  skanlev@norskstaal.no

Kart

Norsk Stål Agder

 

Birkedalsveien 65
4640 Søgne
Marked/Skjære- og Brennesenter

+47 45 50 16 00

agderh@norskstaal.no

ba@norskstaal.no

Kart

Norsk Stål Akershus

Svennerudvegen 34
2016 Frogner
Marked

+47 45 50 16 00

akershus@norskstaal.no

Kart

Norsk Stål Bergen

Laksevågneset 12
5160 Laksevåg
Marked

+47 45 50 16 00

bergen@norskstaal.no

Kart

Norsk Stål Brumunddal

Jemtlandsveien 1
Postboks 333
2381 Brumunddal
Marked

+47 45 50 16 00

brumunddal@norskstaal.no

Kart

Norsk Stål Fredrikstad

Habornveien 60
1630 Fredrikstad
Marked

+47 45 50 16 00

sarpsborg@norskstaal.no

Kart

Norsk Stål Vestfold


Ny besøksadresse:
Nedre vei 8
Bygg 26
3183 Horten
Marked

Ringdalskogen 126
3270 Larvik
Marked

 +47 45 50 16 00

 

 

 +47 45 50 16 00

vestfold@norskstaal.no

  

 

 vestfold@norskstaal.no

 Kart

   

 

 Kart

Norsk Stål Horten
-Lager (HIP)

Horten Industripark
Nedre vei 8
3183 Horten

+47 45 50 16 00

 

Kart

Norsk Stål Rogaland

Orstadvegen 126
4353 Klepp Stasjon
Marked

+47 45 50 16 00

rogaland@norskstaal.no

Kart

Norsk Stål Stavanger

 

Lagerveien 24 - Forus
4033 Stavanger
Postadresse:
Postboks 1614 -Kjelvene
4093 Stavanger
Marked

+47 45 50 16 00

stavanger@norskstaal.no

Kart

Norsk Stål Trondheim

Transittgaten 6
7042 Trondheim
Marked og driftskontor

+47 45 50 16 00

trondheim@norskstaal.no

Kart

Norsk Stål Bodø

Terminalveien 10
Postboks 280
8001 Bodø
Marked

+47 45 50 16 00

bodo@norskstaal.no

Kart

Norsk Stål Ålesund

 

 Ny besøksadresse:
Spjelkavikvegen 132
6010 Ålesund
Marked

 +47 45 50 16 00

 ulsteinvik@norskstaal.no

 Kart

Norsk Stål Harstad

Margr.Jørg.vei 1B
9480 Harstad
Marked

+47 45 50 16 00

markedharstad@norskstaal.no

Kart

Norsk Stål Haugesund

Industrigaten 14
Postboks 514
5501 Haugesund
Marked

+47 45 50 16 00

haugesund@norskstaal.no

Kart